Založení sro

Založte společnost ještě dnes!

Máte zájem o založení sro? Spojte se s námi a co nevidět začnete podnikat.

Nebo nám jednoduše napište na

s. r. o. nebo-li společnost s ručením omezeným

Forma obchodní společnosti, pomocí které se v ČR nejčastěji podniká. Přináší výhody v podobě vyšší důvěryhodnosti, současně však společníci ručí pouze do výše nesplaceného základního kapitálu. Pro společnost s.r.o. můžete zvolit libovolný název, také ji můžete prodat či se stát předmětem dědického řízení.

Změna v zákoně od roku 2014

Věděli jste, že ještě do konce loňského roku platilo pro nově založená sro vytvoření firmy se základním kapitálem ve výši 200 000 korun a ten do 5 let splatit. Od roku 2014 ale podnikatelé mohou firmu založit s kapitálem v hodnotě pouhé 1 koruny.

Založení firmy

Založení s.r.o. firmy je časově náročným procesem, při kterém je třeba oběhnout hned několik úřadů a vyřídit až neuvěřitelné množství dokumentů, což může trvat až 14 dní. Jak proces urychlit, nestrávit dlouhé hodiny na úřadech a netrápit se nastudováním právních předpisů a přepisováním chybně vyplněných formulářů a dokumentů? Nechte založení společnosti s.r.o. na nás! Díky našim zkušenostem, praxí a znalostmi vám ušetříme čas a v konečném důsledku i peníze. Jednání s úřady za účelem založení společnosti je naší specialitou, ve které vynikáme.

Jak probíhá spolupráce při založení s.r.o. firmy?

Postup založení s.r.o. firmy

  1. Pomocí krátkého rozhovoru (osobně či elektronicky) od vás zjistíme veškeré potřebné informace
  2. Vyplníme všechny potřebné dokumenty a zašleme vám je včetně zálohové faktury
  3. Podepíšete dokumenty podle návodu a zašlete je zpět/předáte osobně
  4. Absolvujeme za vás celý proces běhání po úřadech
  5. Obdržíte výpis z obchodního rejstříku a po úhradě zbývající částky faktury obdržíte kompletní dokumentaci k vaší nové firmě, gratulujeme!

S prodej-sro.cz je zakládání s.r.o. jednoduché!

A jaká je cena založení s.r.o. společnosti?

Cena založení s.r.o. firmy pomocí naší společnosti se liší v závislosti na parametrech zakládané firmy, běžně se však pohybuje do 20 tisíc Kč.

Rádi vám vypracujeme přesnou cenu na základě nezávazné poptávky >>>

A co ručení, vklad a základní kapitál u s.r.o.?

Každý společník ručí jen do výše nesplaceného kapitálu, přičemž vklad a základní kapitál může činit pouhou jednu korunu. Veškeré otázky ohledně ručení, vkladu i základního kapitálu zodpovíme při úvodní schůzce.