SRO na klíč

SRO na klíč ještě dnes!

Založíme sro na klíč bez zbytečného čekání a starostí.

Nebo nám jednoduše napište na

Založení s.r.o.

Založit společnost s ručením omezeným, známou jako s.r.o., vyžaduje poměrně dost příprav a času. Ani poplatky jednotlivým úřadům a institucím nejsou v konečném součtu nízké. Založení společnosti svépomocí vyžaduje až desítky úkonů, lze to však vyřešit i jinak. Můžeme vám společnost s.r.o. založit za vás anebo můžete koupit již hotovou společnost připravenou k prodeji. Díky druhé variantě tak můžete začít podnikat hned druhý den.

Ready made s.r.o.

Možnost vlastnit s.r.o. okamžitě je možné díky naší nabídce již založených společností. Ty byly předzaloženy za účelem prodeje, takže jsou bez obchodní historie, nehrozí překvapení v podobě dluhů. Bezdlužnost garantujeme. Součástí ceny ready-made s.r.o. je také změna názvu a sídla společnosti, pokud o to budete mít zájem.

Založení s.r.o. zdarma

Založit s.r.o. zdarma je mýtus. Nemusíte platit za zprostředkování založení firmy, ale při propočtení celkových nákladů za jednotlivé poplatky úřadům, nákladů na dopravu a samotný čas, zjistíte, že mnoho neušetříte. Jen nastudování veškerých právních náležitostí zabere až několik hodin. Spočetli jsme, kolik vás vyjde založené s.r.o. svépomocí a kolik stojí založení společnosti s naší pomocí >>>

Lze založit s.r.o. online?

Ano, s naší pomocí můžete založit s.r.o. aniž byste vstali od počítače. Nemusíte jít na schůzku s námi osobně, potřebné informace můžeme zjistit přes telefon či e-mail. Poté vám dokumenty zašleme a poprosíme o jejich podepsání. Veškeré zařizování a běhání po úřadech obstaráme za vás.

Založit společnost s.r.o.

Koupit již založenou společnost