Koupit firmu

Kupte firmu ještě dnes!

Potřebujete firmu co nejdříve? Obraťte se na nás.

Nebo nám jednoduše napište na

Koupit s.r.o. firmu

Společnost s ručením omezeným přináší do podnikání další možnosti, kam se rozvíjet. Založení společnosti je však především o vyřizování dokumentů a návštěv po úřadech. Pokud chcete posunout své podnikání dál, ale necítíte se na studium právní problematiky a ztrácením času vyběháváním všeho potřebného, rádi to uděláme za vás.

Ready-made společnosti

Založení společnosti trvá až několik týdnů, využít ale můžete naší nabídky již založených společností. Nabízíme s.r.o. i a.s. bez obchodní historie, které vznikly za účelem dalšího prodeje. Kromě výhodné ceny a nulového zařizování je součástí nabídky také možnost změny jméno či sídla zdarma.

Chcete vyřídit dotace či úvěr?

Pokud potřebujete vyřídit dotace, úvěr, urychlit přihlášení k DPH či jen zvýšit důvěryhodnost firmy, je výhodné využít nabídky společností s historií. Jde o prověřené společnosti bez dluhů, které můžete využít pro potřeby svého podnikání.

Kolik stojí s.r.o.?

Cena již hotové společnosti s ručením omezeným se liší podle parametrů, zpravidla jde o částku kolem 20 tisíc korun. Tato částka odpovídá stejné částce, která vás bude stát, když si firmu založíte svépomocí. Podívejte se na přesné výpočty, kolik stojí založení s.r.o. svépomocí.

Založení společnosti svépomocí nebo koupě?

Zajímá vás, kolik stojí založení s.r.o. svépomocí? Tuto výslednou cenu můžete porovnat s naší nabídkou na založení či koupení již založené, tzv. ready-made společnosti. Nabízíme firmy na prodej s historií, ale také bez obchodní historie. Jaké jsou jejich výhody?

Tip: Naše nabídka se neomezuje jen na s.r.o. společnosti, nabízíme založení či prodej také akciových společností.

Nevadí vám čekat a chcete mít společnost založenou vám na míru? Využijte našich služeb za účelem zřízení společnosti, akciové či s ručením omezeným. Rádi pro vás zpracujeme předběžnou nezávaznou cenovou nabídku >>>